הרכב ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה-21
    מפת אתר
العربية   English

הרכב ועדת הבחירות המרכזית לכנסת ה-21

יושב ראש הוועדה – שופט בית המשפט העליון, חנן מלצר. 

ממלא מקומו – שופט בית המשפט העליון, ניל הנדל.

סגנים ליושבי ראש הוועדה:

  • ח"כ דוד ביטן, סגן יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת הליכוד.
  • מר עופר קורנפלד, סגן יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת המחנה הציוני.
  • מר גיל סגל, סגן יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת יש עתיד.
  • סהר פינטו, סגן יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת כולנו.
  • משה ארבל, סגן יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית מטעם סיעת ש"ס.
  • וויאם שביטה, סגן יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית מטעם ​הרשימה המשותפת​.


1. סיעת הליכוד 

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
ח"כ דוד ביטן גב' עליזה בראשי​
מר אלידור כהן מר שאול דבוש
מר יעקב (קובי) מצא​ מר יובל יפת
מר יגאל הררי​
גב' הדסה גטשטיין
מר יעקב דקל מר נדב ויצמן
מר שמעון בוקר ​מר לידור לאביוד
​גב' איריס נפתלי מר אלעד זמיר
​מר יוסי שלום חיים רוזנבוים מר אפרים דמרי

 

2. סיעת העבודה

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
מר עופר קורנפלד מר לירון אונגר
מר יהונתן רגב גב' סוניה כהן​
גב' ענת שפכט מר אשר גולדשלגר
מר גיא בוסי
​מר ריצ'רד פרס
גב' דבי בן-עמי​
מר עמרי שגב

 

3. סיעת הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד)

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
מר וויאם שביטה פאדי אבו יונס
מר יוסף פדילה ​ ​צאלח חאג' יחיא
מר עלי ג'אסר​ ​סמי ג'בראן

 

4. סיעת יש עתיד

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
מר גיל סגל​ מר עזריאל חריזי​
מר ערן יארארק​ גב' נטע אטיאס
גב' שפרית כהן חיו שרביט ​מר עודד גזית

 

5. סיעת כולנו בראשות משה כחלון​

​חברי הוועדה ממלאי מקום
גב' ז'קלין ויצמן אלפסי מר יואב רפאל
מר סהר פינטו​ מר גבי קראדי
​גב' מזל נייגו פיטוסי  ​גב' לימור נאור


6. סיעת הבית היהודי 

חברי הוועדה ממלאי מקום​
מר אשר מייבסקי מר יפת הררי

7. סיעת הימין החדש

חברי הוועדה ממלאי מקום​
מר עמיחי ויינברגר מר יוחאי רביבו

8. סיעת ש"ס

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
​מר משה ארבל מר ישראל באך
מר מנשה לוי מר אביעד אושרי

 

9. סיעת ישראל ביתנו ​

​חבר הוועדה ממלאי מקום​
ח"כ עודד פורר מר אמיר שניידר
מר רומן גרביץ מר איליה טורקות

   

10. סיעת התנועה

​חברי הוועדה ממלאי מקום​
​ח"כ יואל חסון גב' מירב סלע
מר אבי ויינשטוק

 

11. סיעת אגודת ישראל

חבר הוועדה ממלא מקום
מר אברהם יוסטמן מר יעקב רוזן

 

12. סיעת דגל התורה

חבר הוועדה ממלא מקום
מר אברהם ובר מר מנחם מושקוביץ


13. סיעת מרצ

חבר הוועדה ממלא מקום
מר דרור מורג מר אלירן ביחובסקי

 

14. סיעת תע"ל

חבר הוועדה ממלא מקום
מר אוסמה סעדי אחמד דרוושה
​​​

​​​​​​​​​​​​​​​