ועדות הבחירות האזוריות
    מפת אתר
العربية   English

ועדות הבחירות האזוריות

לביצוע הבחירות לכנסת מוקמות 19 ועדות בחירות אזוריות ברחבי הארץ.
 
ועדת הבחירות האזורית אחראית לביצוע הבחירות בישובים שבתחום אזורה.
 
בראש כל ועדה אזורית מכהן שופט שהתמנה על ידי נשיא בית המשפט העליון ולצידו פועלים מנהל ועדה וצוות עובדים.
 
בין תפקידי הוועדה האזורית: בדיקת כל מקומות הקלפי שבתחומה ובחינת התאמתם; גיוס, איוש והדרכת בעלי התפקידים ליום הבחירות; הנפקת כתבי מינוי לחברי ועדות הקלפי ולמשקיפים (המתמנים על ידי סיעות הכנסת היוצאת ורשימות המועמדים); פיקוח על מהלך ההצבעה ביום הבחירות; קליטת תוצאות ההצבעה מוועדות הקלפי והעברת חומרי ההצבעה לוועדת הבחירות המרכזית ולמרכז המבצעי הלוגיסטי של הוועדה.
לא יאוחר מהיום ה-52 שלפני יום הבחירות, ממנה הוועדה המרכזית חברי ועדות אזוריות, שהם נציגי סיעות הכנסת היוצאת.
 
מספר חבריה של כל ועדה אזורית והרכבה הסיעתי זהים לזה של הוועדה המרכזית. לכל סיעה שיש לה 4 חברים או יותר בכנסת, יש חבר אחד לכל 4 חברים וגם לסיעה קטנה יותר יש נציג בוועדה. בבחירות לכנסת ה-21 יש 34 חברים בוועדה המרכזית ובכל אחת מהוועדות האזוריות. 3 מבין חברי הוועדה מתמנים לסגני היושב-ראש.
 
לחברים של כל ועדה אזורית יש ממלאי מקום, שאף הם מתמנים על-ידי הוועדה המרכזית בעת מינוי הוועדה האזורית.

לפי תקנה 4(ג) לתקנות הבחירות לכנסת, רשימת שמות החברים של ועדה אזורית תונח לעיון כל דורש במשרדה של הוועדה המרכזית ושל הוועדה האזורית הנוגעת בדבר.
 


מיפוי ועדות הבחירות האזוריות

 

 פרטי התקשרות - ועדות אזוריות

מס'

אזור

מנהל ועדה

כתובת

מספר ראשי

פקס למייל

מספר פקס

מייל מזכירות

1

ירושלים

אודי הלוי

בנייני האומה-זלמן שזר 1,ירושלים

02-5958251

15325958251

02-6424583

V01@bechirot.gov.il

2

יהודה

רפי כהן

אכסניית נוער רבין, ירושלים

02-5785530

15325785530

02-6482824

V02@bechirot.gov.il

3

צפת

אורלי אלמקייס

מרדכי חדד 6 , אז"ת ישן

04-8488898

15348488898

04-8834969

V03@bechirot.gov.il

4

כנרת

אריה עדו

רחוב הגליל , גליל סנטר

04-9048908

15349048908

04-6627594

V04@bechirot.gov.il

5

יזרעאל

דני זנטי

קדרון 14, עפולה

04-8604937

15348604937

04-8149842

V05@bechirot.gov.il

6

עכו

גידי פרידמן

יהודה הלוי 12 , עכו

04-8888505

15348888505

04-8810376

V06@bechirot.gov.il

7

חיפה

יהודה כהן

שד' פל ים 16, חיפה

04-6123490

15346123490

04-9021588

V07@bechirot.gov.il

8

קריות

גונן שולה

שד' גושן 92 , קריית מוצקין

04-8604946

15348604946

04-6185331

V08@bechirot.gov.il

9

חדרה

נחום קלר

בית הפרקליט דוד אלעזר 27, חדרה

04-9008948

15349008948

04-7791076

V09@bechirot.gov.il

10

השרון

ירוחם כהן

גיבורי ישראל 10 , אז"ת פולג נתניה

09-9790444

15399790444

09-9795630

V10@bechirot.gov.il

11

פ"ת

שמואל קליין

האודם 1, פתח תקווה

03-7987630

15337987630

03-9482344

V11@bechirot.gov.il

12

רמלה לוד

יוסי חדד

הבעש"ט 6 ,אז"ת צפוני ,לוד

08-6135934

15386135934

08-9153668

V12@bechirot.gov.il

13

רחובות

מלי חג'בי

המדע 12 ,רחובות (כניסה ב')

08-6148981

15386148981

08-6624628

V13@bechirot.gov.il

14

ת"א

עזרא עובדיה

קלאוזנר 14, תל אביב (החינוכית)

03-7349668

15337349668

03-5387039

V14@bechirot.gov.il

15

דן

עוזי גבריאל

הלחי 31 ,בני ברק

03-5007676

15335007676

03-7382773

V15@bechirot.gov.il

16

איילון

איציק עמרני

מצודה 29 ,אזור

03-7113669

15337113669

03-5411595

V16@bechirot.gov.il

17

אשקלון

חיה אורלי אוחיון

ההסתדרות 40 , אשקלון (קניון)

08-6135801

15386135801

08-6214059

V17@bechirot.gov.il

17 א

אשדוד

חיה אורלי אוחיון

דרך ארץ  1 , אשדוד ( יד לבנים )

08-6114510

 

08-6213767

 

17 ב

קרית גת

חיה אורלי אוחיון

מלכי ישראל 183 , קריית גת

08-6115368

 

08-9195692

 

18

באר שבע

גבי כץ

יהושוע הצורף 34 , ב"ש

08-6300260

15386300260

08-6203660

V18@bechirot.gov.il

18א

גוש אילת

גבי כץ

שד' התמרים  4 , אילת (קניון)

08-6321993

 

08-6624683

 

19

מרכז צפון

קימי אבולעפיה

הנגר 1 , הוד השרון

09-8600966

15398600966

09-9796507

V19@bechirot.gov.il